BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
BE-SOCKS
Tomáš Brousil

Tomáš Brousil

www.suitcasetype.com / www.briefcasetype.com

Tomáš se věnuje primárně tvorbě písma a typografii.

V roce 2009 diplomoval v ateliéru Tvorby písma a typo- grafie na UMPRUM v Praze se svou písmovou super rodinou Tabac sestávající z 96 fontů. V roce 2003 založil vlastní písmolijnu Suitcase Type Foundry. V roce 2012 založil společně s Radkem Sidunem Briefcase Type Foundry, která je zaměřená na produkci českých autorských fontů. Za svá písma získal řadu ocenění, mezi nimi i Certificate of Typographic Excellence od TDC.

Od roku 2008 působí jako pedagog v Ateliéru tvorby písma a typografie na UMPRUM. Je autorem a editorem publikace TYPO9010.

Petra Dočekalová

Petra Dočekalová

www.petra-d.com / www.typo9010.cz

Petra vystudovala ateliér Tvorby písma a typografie na UMPRUM v Praze (2016). Od roku 2013 je členem Suitcase & Briefcase Type Foundry. Zaměřuje se také na editorskou práci, vytvořila například knihy Skripty do výlohy, Benda a písmo a také TYPO9010, která získala mnohá ocenění po celém světě. Petra se za- bývá tvorbou písma, písmomalířstvím a letteringem, v současnosti pracuje na vlastních skriptech a písmo- vých workshopech. Za svou diplomovou práci zabývající se československým písmomalířstvím a kaligrafií získala ocenění Certificate of Typographic Excellence od TDC.

Pavel Brejcha

Pavel Brejcha

www.pavelbrejcha.com/cz/

Pavel, designér oděvu a obuvi, po svých studiích na VŠVU v Bratislavě a UPRUM v Praze dovršil své vzdělání na IFM v Paříži. Několik let působil v zahraničí jako designér u světoznámých značek jako Maison Gilles Rosies, JCDC, Balenciaga, Zara či Peclers. Po návratu domů působil jako odborný asistent a pedagog v ateliéru Fashion design v Plzni i jako designér a spoluautor značek Oldschool a PBL PRAGUE. Svůj osobní styl označuje jako „Constructivist vs. Impressionist“.

Norbert Gáfrik

Norbert Gáfrik

www.visualarch.eu

Norbert vystudoval architekturu na FA STU v Bratislavě a studium ukončil v roce 1999. Poté pracoval v architektonické kanceláři KSA s Janem Studeným a Davidem Kopeckým. V roce 2002 sa stal součástí architektonického studia 4A architekti, kde působil do roku 2004. Následně odchází a zakládá CGI studio visualarch, které se specializuje na vizualizace a animace pro architektonické kanceláře v Evropě a ve světě. V roce 2016 spolu s Martinou Novotnou založil firmu Be Socks, která je otevřenou platformou pro autorský design zaměřený na výrobu ponožek.