Kamenné obchody

Snažíme se, aby móda byla nejen krásná, ale hlavně dobrá a férová pro všechny – designéry, výrobce, zákazníky, děti, lesy i zvířata…

Czech Labels and Friends je prostor s lokální módou a designem v Čechách a Slovensku. Je to místo, ve kterém najdete více než 100 značek a jmen, které ctí řemeslo, pro které je práce a tvorba radostí, a které myslí nejen na sebe, ale i na prostředí kolem.

The Chemistry Design Store. 

Contemporary art & design from the Czech Republic.

Curated by The Chemistry Gallery.

LEEDA is a well established Czech fashion brand founded in 2003 in Prague by two young designers Lucie Kutalkova and Lucie Trnkova. Since 2012, Lucie Kutalkova became the head designer of Leeda.

She designs each collection with a passion for quality materials, tailoring and sense for detail. Each piece of the collection is produced in the Czech Republic. Origin of the materials and local handicraft traditions are the essential characteristics of the brand. 

Harddecore je showroom módní značky Josefiny Bakošové „josefinabakosova“ a objektů Petra Bakoše. Jsme obchod s českým i zahraničním designem a módou.

Baví nás hledat a objevovat. Dáváme přednost poctivému zpracování. Krása našich produktů není na úkor přírody. Milujeme krásné věci, které chceme dopřát i ostatním

Baví nás dívat se na módu jinak. Uvědomovat si souvislosti a cítit odpovědnost vůči prostředí a lidem, se kterými ho sdílíme.

Chceme tvořit a podporovat kreativní a odpovědnou stránku módy a šatníků. Zároveň ale chceme být součástí každodenního života. Chápeme, že každý oděv a doplněk je nejlepší, když je spokojený tvůrce, výrobce i nositel.

Přinášíme to nejlepší z lokální módy online. Jsme LOCAL LABELS.

Protože na příběhu záleží.

BackYard je prostor, kde se můžete setkat s designéry, šperkaři, módními návrháři.

Najdete zde prodejní showroom, dílny, ateliéry, prostor pro přehlídky a prezentace nových kolekcí, přednášky a diskuse s autory.

Nechybí tu ani místo k posezení u kávy či sklenky vína. Program BackYardu je pestrý a otevřený vám všem.

100CLASS concept store najdete v historické části Prahy. Je to místo, kterému vévodí nadčasovost a minimalismus a kde se setkává současná móda s designem. Pokud hledáte něco jedinečného, něco, co se bude hodit nejen do vašeho šatníku, ale i interiéru, jste na správném místě. Unikátní koncept obchodu si zakládá na prezentaci exkluzivně navržených kolekcí oděvů, módních doplňků a uměleckých předmětů předních tuzemských designérů.

​Motto: Buy less, choose well…Vivienne Westwood