Kamenné obchody

The Chemistry Design Store. 

Contemporary art & design from the Czech Republic.

Curated by The Chemistry Gallery.

LEEDA je zavedená česká módní značka,   založená v Praze v roce 2003, od roku 2012 se hlavní návrhářkou značky stala Lucie Kutálkova.

Každou kolekci navrhuje s vášní pro kvalitní materiály, krejčovství a smysl pro detail. Každý kus kolekce je vyrobený v České republice.

V obchodě najdete i doplňky a šperky dalších návrhářů.

Bartolomějská 304/1, Praha 1

Harddecore je showroom módní značky Josefiny Bakošové „josefinabakosova“ a objektů Petra Bakoše. Jsme obchod s českým i zahraničním designem a módou.

Baví nás hledat a objevovat. Dáváme přednost poctivému zpracování. Krása našich produktů není na úkor přírody. Milujeme krásné věci, které chceme dopřát i ostatním

Senovážné náměstí 2088/10A, Praha 1

Baví nás dívat se na módu jinak. Uvědomovat si souvislosti a cítit odpovědnost vůči prostředí a lidem, se kterými ho sdílíme.

Chceme tvořit a podporovat kreativní a odpovědnou stránku módy a šatníků. Zároveň ale chceme být součástí každodenního života. Chápeme, že každý oděv a doplněk je nejlepší, když je spokojený tvůrce, výrobce i nositel.

Přinášíme to nejlepší z lokální módy online. Jsme LOCAL LABELS.

Protože na příběhu záleží.

BackYard je prostor, kde se můžete setkat s designéry, šperkaři, módními návrháři.

Najdete zde prodejní showroom, dílny, ateliéry, prostor pro přehlídky a prezentace nových kolekcí, přednášky a diskuse s autory.

Nechybí tu ani místo k posezení u kávy či sklenky vína. Program BackYardu je pestrý a otevřený vám všem.

U Obecního dvora 2, Praha 1

100CLASS concept store najdete v historické části Prahy. Je to místo, kterému vévodí nadčasovost a minimalismus a kde se setkává současná móda s designem. Pokud hledáte něco jedinečného, něco, co se bude hodit nejen do vašeho šatníku, ale i interiéru, jste na správném místě. Unikátní koncept obchodu si zakládá na prezentaci exkluzivně navržených kolekcí oděvů, módních doplňků a uměleckých předmětů předních tuzemských designérů.

​Motto: Buy less, choose well…Vivienne Westwood

Soukennická 1096/30, Praha 1

Filozofií SHOE REPUBLIC je nabídnout zákazníkovi široký výběr těch nejlepších produktů a špičkový servis. Každým rokem tak přibývají nové značky, které ve světě udávají trend v obouvání.

OD Kotva 2.patro, Náměstí Republiky 8, Praha 1

Milujeme trhy, markety, bazárky, jarmarky, starožitnictví, aukce, pouliční prodeje, zajímavé věci, krásné hand made oblečení, home made neobyčejné věci, originální i zcela obyčejné věci, designové výrobky, nábytek s patinou i industriální minimalismus.

Krymská 36,  Praha 10

Select your currency