OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. ZÁKLADNÍ INFORMACE

TYTO VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY (DÁLE JEN „OBCHODNÍ PODMÍNKY“) SE VZTAHUJÍ NA SMLOUVY UZAVŘENÉ PROSTŘEDNICTVÍM ONLINE OBCHODU UMÍSTĚNÉHO NA WEBOVÉM ROZHRANÍ WWW.BE-SOCKS.COM MEZI NAŠÍ SPOLEČNOSTÍ 

BE SOCKS S.R.O.
KRYMSKÁ 439/24
101 00  PRAHA 10

IČ 054 99 747
NEJSME PLÁTCEM DPH
SPOLEČNOST JE VEDENÁ U MĚSTSKÉHO SOUDU V PRAZE, ODDÍL C VLOŽKA 264725 
736 751 533  / MAIL@BE-SOCKS.COM

JAKO PRODÁVAJÍCÍM
A VÁMI JAKO KUPUJÍCÍM

2. VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

VAŠI OBJEDNÁVKU STANDARDNĚ VYŘÍDÍME BĚHEM 5 PRACOVNÍCH DNÍ. POKUD NENÍ ZBOŽÍ NA SKLADĚ, JE DODACÍ LHŮTA PRO DORUČENÍ STANOVENA NA 15 PRACOVNÍCH DNÍ. Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU O ZBOŽÍ MŮŽE DOJÍT KE ZPOŽDĚNÍ DODÁNÍ ZÁSILKY NEBO K VYPRODÁNÍ NĚKTERÝCH PRODUKTŮ, V TOMTO PŘÍPADĚ NEBUDEME SCHOPNI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ DORUČIT, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. E-MAILEM ČI TELEFONICKY VÁM BUDE SDĚLENA INFORMACE O NEDODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ.

3. PLATEBNÍ PODMÍNKY

DOBÍRKA – PENÍZE ZA ZBOŽÍ PLATÍTE AŽ PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ NA ČESKÉ POŠTĚ. PLATIT MŮŽETE V HOTOVOSTI NEBO PLATEBNÍ KARTOU, DLE NABÍZENÝCH SLUŽEB POSKYTOVATELE.
BANKOVNÍ PŘEVOD – PO OBDRŽENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY VÁM ZAŠLEME ČÍSLO ÚČTU A VARIABILNÍ SYMBOL. ZBOŽÍ ZAPLATÍTE PŘEDEM NA NÁŠ BANKOVNÍ ÚČET VEDENÝ V RAIFFEISEN BANK. PO OBDRŽENÍ PLATBY ODESÍLÁME ZBOŽÍ. V PŘÍPADĚ ÚHRADY ZBOŽÍ BEZHOTOVOSTNÍM PŘEVODEM BUDE ZBOŽÍ EXPEDOVÁNO AŽ PO POTVRZENÍ PŘIJETÍ PENĚZ NA ÚČET, V TOMTO PŘÍPADĚ MŮŽE BÝT DOBA DODÁNÍ 10-15 PRACOVNÍCH DNŮ OD PROVEDENÍ OBJEDNÁVKY.
PLATEBNÍ KARTY – PO VYTVOŘENÍ OBJEDNÁVKY JSTE PŘESMĚROVÁNÍ NA BEZPEČNOU PLATEBNÍ BRÁNU SLUŽBY GOPAY, KDE ZADÁTE POTŘEBNÉ ÚDAJE. POKUD JE TRANSAKCE AUTORIZOVÁNA, PLATBA PROBĚHNE OKAMŽITĚ.

4. DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ NA NAŠEM ONLINE JE MOŽNÉ VYZVEDNOUT I V KAMENNÉM OBCHODĚ STROJOVNA, KRYMSKÁ 439/24, PRAHA 10, 101 00. DÁLE K DORUČENÍ VYUŽÍVÁME SLUŽBY ČESKÉ POŠTY, KTERÁ VÁM ZBOŽÍ DODÁ NA MÍSTO, KTERÉ SI PRO VYZVEDNUTÍ URČÍTE. POŠTOVNÉ A BALNÉ HRADÍ BE SOCKS S.R.O., POKUD JE OBJEDNÁVKA V HODNOTĚ 600 KČ S DPH A VYŠŠÍ. V PŘÍPADĚ, ŽE JE OBJEDNÁVKA NIŽŠÍ, BUDE POŠTOVNÉ A BALNÉ ČINIT 99 KČ.

5. VÝMĚNA ZBOŽÍ, VRÁCENÍ PENĚZ

U FIRMY BE SOCKS S.R.O. NEPODSTUPUJETE PŘI NÁKUPU V ONLINE ŽÁDNÉ RIZIKO. POSKYTUJEME VÁM ZÁRUKU NA VÝMĚNU ZBOŽÍ A VRÁCENÍ PENĚZ. V PŘÍPADĚ, ŽE Z JAKÉHOKOLI DŮVODU NEJSTE SE ZBOŽÍM SPOKOJENI, JEDNODUŠE NÁM JEJ ZAŠLETE ZPĚT DO 14 DNŮ OD OBDRŽENÍ ZÁSILKY (NÁKLADY SPOJENÉ S VRÁCENÍM ZBOŽÍ NEHRADÍ BE SOCKS S.R.O.) TOTO SE VZTAHUJE POUZE NA ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PROSTŘEDNICTVÍM ON-LINE A V PRODEJNĚ STROJOVNA. ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ V ONLINE A V PRODEJNĚ STROJOVNA NELZE REKLAMOVAT ANI VRACET V NAŠICH SMLUVNÍCH PRODEJNÁCH. ZBOŽÍ ZAŠLETE ZPĚT V JEHO ORIGINÁLNÍM OBALU JAKO POJIŠTĚNOU ZÁSILKU (NIKOLI NA DOBÍRKU) NA NAŠI ADRESU:

BE SOCKS S.R.O.
KRYMSKÁ 439/24
101 00  PRAHA 10

UPOZORŇUJEME, ŽE NAŠE ZÁRUKA SE VZTAHUJE JEN NA NEPOŠKOZENÉ A NEPOUŽITÉ ZBOŽÍ, OPATŘENÉ VISAČKOU. POKUD BUDE NA VÝROBKU PROVEDENA ÚDRŽBA (PRANÍ, ČIŠTĚNÍ), NELZE TENTO VÝROBEK POVAŽOVAT ZA NEPOUŽITÉ ZBOŽÍ. NEZAPOMEŇTE DO BALÍKU VLOŽIT „DOKLAD O KOUPI ZBOŽÍ“. DLE VAŠEHO PŘÁNÍ VÁM VRÁCENÉ ZBOŽÍ VYMĚNÍME NEBO VRÁTÍME PŘÍSLUŠNOU ČÁSTKU ZA ZBOŽÍ. NA VŠECHNY VÝROBKY POSKYTUJEME ZÁRUČNÍ LHŮTU PODLE OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU.

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

SVOU REGISTRACÍ UDĚLUJETE DOBROVOLNĚ SOUHLAS KE SHROMAŽĎOVÁNÍ, ZPRACOVÁNÍ A AKTUALIZOVÁNÍ SVÝCH OSOBNÍCH ÚDAJŮ. VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE BUDOU ZPRACOVÁNY A POUŽITY VÝHRADNĚ V SOULADU PLATNÝM PRÁVNÍM ŘÁDEM (LZE KDYKOLI ODVOLAT NA ADRESE: BE SOCKS S.R.O. SE SÍDLEM PRAHA 10, KRYMSKÁ 439/24, PSČ 101 00, ČESKÁ REPUBLIKA, NEBO E-MAILEM NA ADRESE INFO@BE-SOCKS.COM)
Select your currency